Skip to main content

Sportovec roku

Anketu „Nejúspěšnější sportovec okresu Semily“ pořádá v dnešní podobě OSTS Semily z.s. ve spolupráci s agenturou SPORT ACTION s.r.o. od roku 2001. Určitou raritou této ankety je, že se střídavě na pořádání podílejí čtyři města okresu. Jsou to Semily, Turnov, Jilemnice a Lomnice nad Popelkou. Tato města se na anketě podílejí nejen pořádáním závěrečného vyhlášení, ale i finančně tuto akci každoročně podporují. Finanční podporu máme také od Krajského úřadu Libereckého kraje a ČUS Praha. Vyhlášení ankety se účastní nejen vyhlášení sportovci a jejich doprovod , ale i zástupci Libereckého kraje, ČUS Praha, KO ČUS , měst okresu a sponzoři. Anketu tradičně moderuje pan Radek Šilhan z agentury SPORT ACTION .

Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2023

Slavnostní vyhlášení ankety „Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2023“ proběhlo dne 6. 2. 2024 v SD Jilm Jilemnice v 18.00 hod.

Vyhlášení „Nejúspěšnějšího sportovce okresu Semily za rok 2022“

Slavnostní vyhlášení ankety „Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2022“ proběhlo dne 7.2. 2023 v Tylově divadle Lomnice nad Popelkou.

Vyhlášení „Nejúspěšnějšího sportovce okresu Semily za rok 2022“ - nominace

Slavnostní vyhlášení tradiční ankety se uskuteční již v úterý 7. února 2023 v Tylově divadle v Lomnici nad Popelkou.

Vyhlášení „Nejúspěšnějšího sportovce okresu Semily za rok 2021“

I v této těžké koronavirové době se Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení Semily a agentura SPORT ACTION s.r.o. rozhodly uspořádat další ročník ankety.

Vyhlášení „Nejúspěšnějšího sportovce okresu Semily za rok 2020“

I v této těžké koronavirové době se Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení Semily a agentura SPORT ACTION s.r.o. rozhodly uspořádat další ročník ankety.

Vyhlášení ankety „Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2019“

Dne 29.1.2020 proběhlo od 18.00 hodin ve Společenském domě Jilm Jilemnice vyhlášení již tradiční ankety „Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2019“.