Skip to main content

Sportuj s námi

Akce „Sportuj s námi“ v roce 2023 z členů OSTS Semily z.s. se této akce zúčastní pět oddílů.

Semilský jelen

1.6.2023, pořadatel Atletický klub Semily, z.s.

Semilský jelen je městský běžecký závod konaný v údolí řeky Jizery ve městě Semily. Akce je určena pro všechny věkové kategorie. Trať pro dospělé je dlouhá 5 km, děti budou zdolávat distance od 50 m do 2000 m. Kromě běhu je v rámci Semilského jelena připraven bohatý program včetně muziky, ukázek atletických disciplín a dobrého občerstvení. Přihlášky a další podrobnosti o tratích jsou na webu www.atletika-semily.cz.

Kros Popelka 2023

4.6.2023, pořadatel Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s.

Přespolní běh krásným okolím lyžařského areálu v Popelkách pro všechny věkové kategorie. Trasa hlavního závodu na 8,5 km kopíruje Zlatou stezku Českého ráje s výhledy na Český ráj, Jizerské hory a Krkonoše. Více informací na www.lsklomnice.cz / www.popelka.tym.cz.

Přespolní běh „O kozákovský polodrahokam“

10.6.2023, pořadatel Tělovýchovná jednota Semily, z.s. oddíl klasického lyžování a SEDDMA

Přespolní běh s hromadnými starty pro všechny věkové kategorie od předškoláků až po veterány. Délka tratí se pohybuje od 100 m pro nejmladší účastníky až po 9000 m pro muže. Ženy běží 3000 m, veteráni 6000 m. Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a drobnou cenu, předškoláci a minižactvo je vyhlašováno do 6. místa. Více informací na http://seddma.cz.

Putování za lomnickým pukem

26.8.2023, pořadatel Hokejový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.

Čtvrtý ročník Putování za lomnickým pukem je akce pro děti, která slouží k aktivnímu zakončení letních prázdnin a je snahou o jejich nastartování do nadcházejícího školního roku. Pro děti jsou v okolí zimního stadionu, na dalších sportovištích a v přilehlých parcích připraveny zábavné aktivity. Pro každého malého účastníka jsou připraveny dárky – věcné i sladké. Další informace na www.hclomnice.cz

Dětská olympiáda

14.10.2023, pořadatel TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.

Dětská olympiáda je akce pro děti od 1 do 12 let, která se koná v hale TJ Spartak v Rokytnici nad Jizerou. Akce je rozdělena na dvě části – dopolední pro mladší děti 1-4 roky a odpolední pro děti 5-12 let. Olympiádu zahajujeme dopoledne i odpoledne zapálením ohně a průvodem. Následuje soutěž v běhu podle jednotlivých kategorií a poté děti obchází stanoviště s různými sportovními disciplínami (vis, hod na cíl, skok z místa atd.). Každoročně nejoblíbenější disciplínou je obří překážková dráha, kde se měří čas. Celou akci doprovází DJ s hudebním doprovodem a v době počítání výsledků připravuje zábavné soutěže pro děti. Všichni účastníci dostávají odměnu, první tři v každé kategorii vyhrávají sportovní ceny, diplom a medaili. Další informace na www.spartak-rokytnice.cz/oddily/aspv